Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken Çocuk Grubum Masa Başında Resim Ararken

Çocuk Tiyatro Kursu

Çocuk Tiyatro Kursu

Tiyatro Kursu Nerede Bulabilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz, En Güzel Tiyatro Kursu Nerede? Sorusunun yanıtı Anadolu Sanat Merkezi ’dir.

Drama eğitimleri eğitici ve yaratıcı olmak üzere iki ana konuda eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sırasında tiyatro unsurları kullanılmakla beraber asla tiyatro eğitiminin yerini tutmamaktadır.

Özellikle alanında yeterli eğitim almamış yani yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilerin çocuklara eğitim vermesi gelişimleri için sakıncalıdır.

Çocuğunuzu doğru bir kursa gönderdiğinizi düşünürken kişilik ve kimlik gelişimlerinde ciddi hasarlara neden olabilirsiniz. Bu nedenle yetkin öğretmenler ve iyi yetişmiş bir kadro ile Tiyatro Eğitimi Nerede Alınabilir? Derseniz sizleri sanat atölyemize davet ediyoruz.

Çocuklara Yönelik Tiyatro Kurslarının Ücreti konusunda bir araştırma yaptıysanız Anadolu Sanat Merkezi olarak ana amacımızın kaliteli hizmet vermek olduğunu görebilirsiniz.

Eğitim süresince amacımız çocuklarınızın yaratıcılık özelliklerini geliştirmektir. Eğitim sırasında oyun yoluyla hayal güçlerini harekete geçirerek iletişim becerilenin gelişmesini sağlayacağız. Böylelikle çocuğunuzda algılama, dikkat, bedenini kullanma ve konuşma yetilerinin geliştiğini gözlemleyebileceksiniz.

Tiyatro Kursu denince ilk akla gelen sanat atölyesi olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gururu sizler ile paylaşmak adına sınıf dinamikleri ve performanslarının uygun olması halinde yılsonunda öğrencilerimiz ile etkinlikler yaparak aileleri de davet ediyor olacağız.

Buradaki asıl hedefimiz yılsonunda bir gösteri yapmak değil, sizler ile birlikte bu duyguları paylaşabilmektir. Bu etkinliklerin kurs dinamikleri ile şekillendiği belirtmeliyiz. Uygun performans gelişimi ve öğretmenlerin uygun bulması halinde yapılacağı unsuru göz önünde bulundurulmalıdır.


Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sanatsever velilerimiz, çocuklarınızın yeteneklerinin kaybolup gitmesine izin vermeyiniz. Resim Kursları onların dışa vuramadıkları duygularını anlatmalarına yardımcı olurken, her türlü yeteneklerini de geliştirmektedir. Renkli dünyalarını çeşitli faaliyetler ile doyuma ulaştırarak kişisel gelişimlerine olumlu katkılar sağlayalım; çünkü sanat ve eğitim olmadan yaşadığımız dünyanın güzelleşemeyeceğini iyi biliyoruz. Sanat Atölyesi düşünülerek dizayn edilen her bölümü ile çocuklarınıza sanatı sevdirmeyi ve kendileri ile bütünleşmeyi sağlayacak bir şekilde yapılanmıştır. Çocuklarımız DİJİTAL ortamın sahte dünyasından sıyrılıp kendi yapabilirliklerine görerek kendilerine olan inançları ile hayata gerçek anlamda dokunabileceklerdir Hayatta öğrenmeleri gereken GENEL KÜLTÜRLE alakalı bilgiler de Sanat Atölyesinin farklı bir çalışma disiplini ile çocuklara keyifli bir oyun form-atında öğretilmektedir.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfedin... Resim Kursunda 6 - 12 yaş grubu çocuklarımız Resim, Grafik Heykel Moda Tasarımı ve Seramik çalışmaları yaparak güzel sanatlara ilk adımlarını atarlar. Bir yandan çeşitli boya malzemelerinin kullanımlarını ve uygulama biçimlerini öğrenirken, bir yandan da el becerilerini geliştirirler. Kursumuzda çocuklarınız, bireysel ve grup çalışmaları yaparak yoğunlaşma, gözlem yeteneği ve yaratıcılıklarını geliştirip, hayal güçlerini resme yansıtma özgürlüğünü kazanırlar. Geleceğin genç sanatseveri ya da sanatçısı olma yolunda bir temel oluştururlar. Resim Kursu, Çocuklarla Resim Programlarında onların hayal güçlerini, sözel ve sayısal zekâlarını geliştirici özel teknik ve yöntemler kullanır. Alanında uzun yıllar çalışmış, eğitim formasyonuna sahip sanat eğitmenleri tarafından bu yöntemler uygulanır.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Resim Kursları

Hangi yaşta olursa olsun çocukların özgür ve etkili düşünme yeterliliklerini geliştirebilmeleri için sanat eğitimi almaları çok etkili bir yöntemdir. Bu bağlamda atölyelerimizde, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kendilerini ifade etme becerilerini kazanabilecekleri, modern yöntemlerle desteklenmiş sanat eğitimi çalışmaları verilmektedir.
Temel amacımız çocuklarımıza sanatı sevdirmek, uygulamalarla öğrenirken keyifli zaman geçirmeleridir. Yaptıkları çalışmaları sadece kendilerinin beğenmelerinin yeterli olduğunu, birileri tarafından onaylanmak zorunda olmadıklarını, kimsenin kimseye benzemediğini ve yaptıklarının da benzemeyeceğini, orijinalliğin gücünü, başladıkları işi sürdürebileceklerini, bir işin üzerinde tekrar ve tekrar çalışabileceklerini bu uygulamalar yoluyla aktarmaya çalışıyoruz.
Çocuklar özgürce kendi dünyalarını keşfe derlerken bizde onlara rehberlik ediyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.
Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız. Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.
İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklarda büyük ressamlar gibi resim yapmak istiyorlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklarla kücük boyutlu şamot kilinden heykeller yapmaktayız...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Alüminyum Folyo Kabartma

Alüminyum Folyo Kabartma

Aliminyun folyo kapartma teknikleri ile çizim kursları...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklar daha güzel sulu boya yapmaktadırlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız

VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

 

 

Çocuklara Yönelik Tiyatro Kursların Fiyatı, En Güzel Tiyatro Kursu Nerede, Ne Kadardır Tiyatro Kurs Ücreti, Tiyatro Eğitimi Nerede Alınabilir, Tiyatro Kursu Nerede Bulabilirim, Tiyatro Kursu Ücreti, Tiyatro Kursunun Ücretleri