Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri Fotoğraflarda Model Çekimleri

Deniz Manzaraları Yağlı Boya

Deniz Manzaraları Yağlı Boya

Deniz manzaraları yağlı boya yapmak, güzel bir deniz manzarasını tuvale aktarmak için öncelikle iyi bir resim yapma tekniklerine sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımlar, deniz manzaraları yağlı boya yapmak için size yol gösterebilir:

Malzemeleri hazırlayın: Yağlı boya yapmak için ihtiyacınız olan temel malzemeler arasında fırçalar, tuval, yağlı boya boyaları, boya karıştırma paleti, palet bıçağı, tiner ve kurutucu gibi malzemeler yer alır.

Hazırlık yapın: Tuvalinize hafifçe bir skizze yapın veya manzarayı daha net bir şekilde görmek için fotoğraf çekin. Ardından, boyama yüzeyini temizleyin ve kurumasını bekleyin.

Paletinizi hazırlayın: Yağlı boya yaparken, farklı boyutlarda fırçalar kullanarak renkleri paletinizde karıştırın. Deniz manzaralarında kullanılan renkler arasında mavi, yeşil, beyaz, turuncu ve sarı gibi renkler yer alır.

Gökyüzünü boyayın: Deniz manzaraları yağlı boya yapmaya başlamak için öncelikle gökyüzünü boyamaya başlayın. Bu, manzaranın diğer unsurlarını belirlemenize yardımcı olacaktır. Gökyüzü için mavi, turuncu ve beyaz gibi renkler kullanabilirsiniz.

Denizi boyayın: Denizi boyamak için mavi, yeşil, beyaz gibi renkler kullanın. Burada amaç, denizin dalgalanmasını ve ışığın yansımasını doğru bir şekilde yansıtmaktır.

Diğer unsurları ekleyin: Deniz manzaraları, kumlu plajlar, kayalık sahil hatları, tekneler, martılar ve insanlar gibi birçok unsuru içerebilir. Bu unsurları tuvalinize ekleyerek manzarayı tamamlayın.

Deniz manzaraları yağlı boya atölyeleri, resim sanatına ilgi duyan kişilere çeşitli teknikler ve püf noktaları öğretmek için düzenlenir. Bu atölyeler, farklı seviyelerdeki sanatçılara uygun olabilir ve deneyimli bir sanatçının rehberliği altında gerçekleştirilir. Atölyelerde, öğrenciler genellikle farklı renkleri nasıl karıştıracağı, farklı fırça teknikleri, tonlama, ışık ve gölge gibi konuları öğrenirler.

 


Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sanatsever velilerimiz, çocuklarınızın yeteneklerinin kaybolup gitmesine izin vermeyiniz. Resim Kursları onların dışa vuramadıkları duygularını anlatmalarına yardımcı olurken, her türlü yeteneklerini de geliştirmektedir. Renkli dünyalarını çeşitli faaliyetler ile doyuma ulaştırarak kişisel gelişimlerine olumlu katkılar sağlayalım; çünkü sanat ve eğitim olmadan yaşadığımız dünyanın güzelleşemeyeceğini iyi biliyoruz. Sanat Atölyesi düşünülerek dizayn edilen her bölümü ile çocuklarınıza sanatı sevdirmeyi ve kendileri ile bütünleşmeyi sağlayacak bir şekilde yapılanmıştır. Çocuklarımız DİJİTAL ortamın sahte dünyasından sıyrılıp kendi yapabilirliklerine görerek kendilerine olan inançları ile hayata gerçek anlamda dokunabileceklerdir Hayatta öğrenmeleri gereken GENEL KÜLTÜRLE alakalı bilgiler de Sanat Atölyesinin farklı bir çalışma disiplini ile çocuklara keyifli bir oyun form-atında öğretilmektedir.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfedin... Resim Kursunda 6 - 12 yaş grubu çocuklarımız Resim, Grafik Heykel Moda Tasarımı ve Seramik çalışmaları yaparak güzel sanatlara ilk adımlarını atarlar. Bir yandan çeşitli boya malzemelerinin kullanımlarını ve uygulama biçimlerini öğrenirken, bir yandan da el becerilerini geliştirirler. Kursumuzda çocuklarınız, bireysel ve grup çalışmaları yaparak yoğunlaşma, gözlem yeteneği ve yaratıcılıklarını geliştirip, hayal güçlerini resme yansıtma özgürlüğünü kazanırlar. Geleceğin genç sanatseveri ya da sanatçısı olma yolunda bir temel oluştururlar. Resim Kursu, Çocuklarla Resim Programlarında onların hayal güçlerini, sözel ve sayısal zekâlarını geliştirici özel teknik ve yöntemler kullanır. Alanında uzun yıllar çalışmış, eğitim formasyonuna sahip sanat eğitmenleri tarafından bu yöntemler uygulanır.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Resim Kursları

Hangi yaşta olursa olsun çocukların özgür ve etkili düşünme yeterliliklerini geliştirebilmeleri için sanat eğitimi almaları çok etkili bir yöntemdir. Bu bağlamda atölyelerimizde, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kendilerini ifade etme becerilerini kazanabilecekleri, modern yöntemlerle desteklenmiş sanat eğitimi çalışmaları verilmektedir.
Temel amacımız çocuklarımıza sanatı sevdirmek, uygulamalarla öğrenirken keyifli zaman geçirmeleridir. Yaptıkları çalışmaları sadece kendilerinin beğenmelerinin yeterli olduğunu, birileri tarafından onaylanmak zorunda olmadıklarını, kimsenin kimseye benzemediğini ve yaptıklarının da benzemeyeceğini, orijinalliğin gücünü, başladıkları işi sürdürebileceklerini, bir işin üzerinde tekrar ve tekrar çalışabileceklerini bu uygulamalar yoluyla aktarmaya çalışıyoruz.
Çocuklar özgürce kendi dünyalarını keşfe derlerken bizde onlara rehberlik ediyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.
Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız. Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.
İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklarda büyük ressamlar gibi resim yapmak istiyorlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklarla kücük boyutlu şamot kilinden heykeller yapmaktayız...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Alüminyum Folyo Kabartma

Alüminyum Folyo Kabartma

Aliminyun folyo kapartma teknikleri ile çizim kursları...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklar daha güzel sulu boya yapmaktadırlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız

VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

 

Deniz Manzaralı Yağlı Boyalar, Göl Manzaralı Ebru Boyaları, İlkbahar Manzara Yağlı Boya Resimleri, Kış Manzaralı Yağlı Boya Tabloları, Manzara Tabloları, Yağlı Boya Kış Tabloları, Yağlıboya Sonbahar Tabloları