Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri Çocuk Sergileri

6 Yaşındaki Çocuğun Eğitimi

6 Yaşındaki Çocuğun Eğitimi

Okul öncesi çocuk eğitimi oldukça önemlidir ve 6 yaşındaki çocuğun eğitimi için bizler Anadolu Sanat Merkezi olarak siz velilerin yanında yer almaktayız. Şehirlerde çocuk yetiştirme çok zordur ve çocuklarınızın gideceği kursların güvenilir olması ve aile sıcaklığı sunması önemlidir ve burada onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.

Çocuklarda eğitim sorunları olmaması için okul öncesinde gidecekleri kursların önemi büyüktür ve bu konuda sizlere daha ayrıntılı bilgiler vermek için Anadolu Sanat Merkezi olarak hazırız. Hafta içinde kreşe ve anaokuluna giden çocuklarınızın hafta sonu kursları ile zamanını en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamaktayız. 6 yaşındaki çocuğun eğitimi için pedogoji eğitimi almış öğretmenler ile yanınızdayız.

6 yaşındaki çocuğun eğitimi sırasında onların sıkılmadan vakit geçirmelerini sağlamaktayız. Çocuklara yönelik resim kursları ile onların daha küçük yaşta sanat ile tanışmasını sağlayan bir merkez olarak daha önce eğitim verdiğimiz çocuklarımızın çalışmalarını görmeniz ve ayrıntılı bilgi alabilmeniz için sizleri sanat merkezimize bekliyoruz. Uygun kurs saatlerimiz ve fiyatlarımız ilginizi çekecektir.

Anadolu Sanatı, Anadolu’nun zengin kültürel mirasını yansıtan bir sanat türüdür. Bu sanat türü, çeşitli materyaller kullanarak yapılan el işleri, seramikler, halılar, kilimler, oyma işleri, ahşap oymacılığı ve çeşitli takılar gibi birçok farklı ürünü içerir.

Anadolu Sanatı, Anadolu’nun geçmişten günümüze uzanan tarihine tanıklık eden, bölgenin zengin kültürel ve tarihi mirasını yansıtan bir sanat türüdür. Anadolu Sanatı’nın tarihi, Hitit, Lidya, Urartu, Pers, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu gibi birçok medeniyetin etkisi altında kalmıştır.

Günümüzde Anadolu Sanatı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde hala yaşatılmaktadır. Anadolu Sanatı’na ilgi duyanlar, geleneksel yöntemlerle yapılan el işleri, seramikler ve takılar gibi birçok farklı ürünü satın alabilirler.

Anadolu Sanatı’nın önemi, Anadolu’nun kültürel mirasının korunmasına yardımcı olmasıdır. Bu sanat türü, Anadolu’nun tarihi ve kültürel kimliğini yansıtarak gelecek nesillere aktarılmasına yardımcı olur.

 


Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sanatsever velilerimiz, çocuklarınızın yeteneklerinin kaybolup gitmesine izin vermeyiniz. Resim Kursları onların dışa vuramadıkları duygularını anlatmalarına yardımcı olurken, her türlü yeteneklerini de geliştirmektedir. Renkli dünyalarını çeşitli faaliyetler ile doyuma ulaştırarak kişisel gelişimlerine olumlu katkılar sağlayalım; çünkü sanat ve eğitim olmadan yaşadığımız dünyanın güzelleşemeyeceğini iyi biliyoruz. Sanat Atölyesi düşünülerek dizayn edilen her bölümü ile çocuklarınıza sanatı sevdirmeyi ve kendileri ile bütünleşmeyi sağlayacak bir şekilde yapılanmıştır. Çocuklarımız DİJİTAL ortamın sahte dünyasından sıyrılıp kendi yapabilirliklerine görerek kendilerine olan inançları ile hayata gerçek anlamda dokunabileceklerdir Hayatta öğrenmeleri gereken GENEL KÜLTÜRLE alakalı bilgiler de Sanat Atölyesinin farklı bir çalışma disiplini ile çocuklara keyifli bir oyun form-atında öğretilmektedir.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuklarla Yağlı Boya Kursları

Çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfedin... Resim Kursunda 6 - 12 yaş grubu çocuklarımız Resim, Grafik Heykel Moda Tasarımı ve Seramik çalışmaları yaparak güzel sanatlara ilk adımlarını atarlar. Bir yandan çeşitli boya malzemelerinin kullanımlarını ve uygulama biçimlerini öğrenirken, bir yandan da el becerilerini geliştirirler. Kursumuzda çocuklarınız, bireysel ve grup çalışmaları yaparak yoğunlaşma, gözlem yeteneği ve yaratıcılıklarını geliştirip, hayal güçlerini resme yansıtma özgürlüğünü kazanırlar. Geleceğin genç sanatseveri ya da sanatçısı olma yolunda bir temel oluştururlar. Resim Kursu, Çocuklarla Resim Programlarında onların hayal güçlerini, sözel ve sayısal zekâlarını geliştirici özel teknik ve yöntemler kullanır. Alanında uzun yıllar çalışmış, eğitim formasyonuna sahip sanat eğitmenleri tarafından bu yöntemler uygulanır.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Üç Boyutlu Çalışmalar

Çocuklar İçin Resim Kursları

Hangi yaşta olursa olsun çocukların özgür ve etkili düşünme yeterliliklerini geliştirebilmeleri için sanat eğitimi almaları çok etkili bir yöntemdir. Bu bağlamda atölyelerimizde, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kendilerini ifade etme becerilerini kazanabilecekleri, modern yöntemlerle desteklenmiş sanat eğitimi çalışmaları verilmektedir.
Temel amacımız çocuklarımıza sanatı sevdirmek, uygulamalarla öğrenirken keyifli zaman geçirmeleridir. Yaptıkları çalışmaları sadece kendilerinin beğenmelerinin yeterli olduğunu, birileri tarafından onaylanmak zorunda olmadıklarını, kimsenin kimseye benzemediğini ve yaptıklarının da benzemeyeceğini, orijinalliğin gücünü, başladıkları işi sürdürebileceklerini, bir işin üzerinde tekrar ve tekrar çalışabileceklerini bu uygulamalar yoluyla aktarmaya çalışıyoruz.
Çocuklar özgürce kendi dünyalarını keşfe derlerken bizde onlara rehberlik ediyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklara Pastel Boya Dersleri

Çocuklar İçin Resim Kursu


Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.
Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız. Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.
İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklar İçin Yağlı Boya Kursları

Çocuklarda büyük ressamlar gibi resim yapmak istiyorlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklar Heykel Kursunda

Çocuklarla kücük boyutlu şamot kilinden heykeller yapmaktayız...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Alüminyum Folyo Kabartma

Alüminyum Folyo Kabartma

Aliminyun folyo kapartma teknikleri ile çizim kursları...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklarla Sulu Boya Dersleri

Çocuklar daha güzel sulu boya yapmaktadırlar...

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız

VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

Çocuk Başarıları, Çocuk Gelişim Kursları, Çocuk Yetiştirme, Çocuklara Yönelik Resim Kursları, Çocuklarda Eğitim Sorunları, Çocuklarda Gelişim Sorunları, Hafta Sonu Kursları, Şehirlerde Çocuk Yetiştirme

Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu Çocuklar İçin Güzel Sanatlar Kursu

6 Yaşındaki Çocuğun Eğitimi

Thumbnail image 

 

6 yaşındaki çocuğun eğitimi için sizlere hizmet veren bir kurum olarak çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmak için yanınızda yer almaktayız. Sizlerin çocuklarımı nereye gönderebilirim sorunuza cevap olarak bizlar Anadolu Sanat Merkezi olarak bulunmakta onların güven içinde olacakları ve pedogoji eğitimi almış olan eğitmenlerimiz ile kişisel becerilerinin gelişmesini sağlamaktayız.


 

6 yaşındaki çocuklara yönelik çizim kursları ile onların çizim alanında olan yeteneklerinin gelişmesini ve resim konusunda da kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız. Onların boş zamanlarında yararlı faaliyetler yapmaları için Anadolu Sanat Merkezi olarak İzmir de hizmet vermekte onların burada aile sıcaklığında bir ortamda bulunduklarını bilerek sizlerin de içiniz rahat edecektir.

6 Yaşındaki Çocuklara Yönelik Çizim Kursları, Çocuk Eğitimi Nereden Alabiliriz, Çocuk Eğitimleri, Çocuk Gelişimi, Çocuklara Yönelik En İyi Kurs Hangisi, Çocuklarımı Nereye Gönderebilirim