Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Resim Kursu Al

 350,00

Alacağınız bu ders bir gurup dersidir. Haftada: 12 Ayda 48 Saattir.

Cumartesi : 9.00 – 12.00 Yemek Molası 13.00 – 16.00

Pazar          : 9.00 – 12.00 Yemek Molası 13.00 – 16.00

Bu gruplar daha çok hafta içi çalışan ve okulları olan öğrencilerimiz tercih etmeliler.
Bu gruplara 2 kişi birden başvurduğunda özel indirim yapmaktayız.

Açıklama

Thumbnail image

Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursları Verir

Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kurslarımızın Kampanyalı Kayıtları Devam Etmektedir. Bu Grup İçin  6 – 7 ve 8. Sınıf Öğrencileri Kayıt Yapabilmektedir. Derslerimiz Bilgisayar Donanımlı Sınıflarda, Profesyonel Öğretmenlerimiz Eşliğinde Yapılmaktadır. Öğrencilerimiz Özel Yetenek Sınavlarında  %99 Başarı Göstererek Bu Okullara Yerleşirler.


Özel Yetenek Sınavlarında Liselere Giriş Sınavı (LGS) Puanlarının Etkisi Yoktur. Öğrencinin Özel Yetenek-Resim Sınavında Gösterdikleri Başarı Esas Alınır. Bu Nedenle Kursumuzdan Alacakları Çizim Dersleri, Güzel Sanatlar Liselerine Yerleşmeleri İçin Çok Önemlidir. Kampanyalarımızı  Kaçırmayın Kurslardan Faydalanın.

AMACIMIZ:

Öğrencilerimizin Güzel Sanatlar Alanında İlgi ve Yetenekleri Doğrultusunda Araştırmaya Yönelmeleri, Yorum Yapmaları ve Yaratıcı Üretken Kişiler Olarak Yetişmeleridir.


Günümüzde eğitim kurumlarında sistemli veya sistemsiz bir şekilde sanat eğitimi çalışmaları yürütülmektedir.


Hangi yaşta olursa olsun çocukların büyük bir çoğunluğu, sanat eğitiminden büyük bir zevk almaktadır. Dışarıdan bakıldığında çocukların ellerini, elbiselerini ve etrafı kirletmelerine neden olmakla birlikte sanat eğitimi, onları hem eğlendiren hem de eğlendirirken bir çok yararlar sağlayan etkinliklerin başında gelmektedir.


Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine Hazırladığımız Her Öğrencimiz İlk Sıralarda Kazanmışlardır.  Bu Bize Daima Grurlandırmıştır. Güzel Sanatlar Liseleri  Puanlamada Yüksektir.  Ders Saatlari Yaz Dönemleride İki Katına Çıkarak Bir Kampa Dönüşmüş Sabahtan Akşamakadar, Eğitim Verilmektedir. Kazanmamaları Mümkün Değildir. İddalı Olduğumuz Alanlar İçindedir.

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Haydi Kurslarımızı Kayıtsız Kalmayın